مقاله بررسی پردازنده‌های هسته ای

عنوان مقاله : بررسی پردازنده‌های هسته ای

 

شماره پروژه : 33

 

قالب بندی : PDF

 

تعداد صفحات : 48

شرح مختصر : مقاله بررسی پردازنده‌های هسته ای، معماری هسته پردازنده‌ها ، یک الگو و مبنای جدید برای طراحی پردازنده رایانه‌های رومیزی ، موبایل‌ها و همچنین سرورها است که از پردازنده‌های چند هسته ای استفاده می‌کنند . این تکنولوژی جدید چند هسته ای بهینه سازی شده ، برای افزایش کارایی و کارکرد بر حسب وات ، طراحی شده است . مثلاً باعث افزایش بازده انرژی مصرفی در آنها می‌شود . همچنین این معماری ، بسیاری از ابداعات جدید و مهم را که برای بهینه سازی قدرت مانور ، کارایی و مقیاس پذیری پردازنده‌های چند هسته ای طراحی شده اند را به کار می‌گیرد .
با کارایی زیاد و توان مصرفی کمی‌که این پردازنده‌های جدید دارند ، این معماری به عنوان یک الگو و پایه برای بسیاری از محصولات الکترونیکی مصرفی خواهد بود . این معماری جدید در همه زمینه‌های شغلی و کاربردهای خانگی ، باعث افزایش دستگاه‌ها در پاسخگویی به نیازهای کاربران می‌شود .


 

جهت دریافت پروژه اینجا را کلیک کنید

ادامه

tags برچسب ها: بررسی پردازنده‌های هسته ای, دانلود رایگان مقاله, دانلود رایگان مقاله بررسی پردازنده‌های هسته ای, دانلود مقالات کامپیوتر, دانلود مقاله, دانلود مقاله بررسی پردازنده‌های هسته ای, دانلود مقاله کامپیوتر, مقالات کامپیوتر, مقاله, مقاله بررسی پردازنده‌های هسته ای, مقاله رایگان, مقاله کامپیوتر, پردازنده‌های هسته ای,